سلامت باش

شست و شوی صورت به شیوه ی کاملا طبیعی و با روش های کاملا خانگی

شست و شوی صورت به روش خانگی یکی از بهترین راه های مراقبت از پوست می‌باشد که به دلیل کاملا طبیعی بودن آن ،فواید زیادی هم به همراه خواهد داشت

دستور العمل شست و شوی صورت

دستورالعمل های شست و شوی صورت به طرز طبیعی بسیار آسان است، اثر آنها بر روی پوست آسان تر از اکثر محصولات در بازار است. بسیاری از محصولات  پتک کننده صورت و محصولات مراقبت از پوست حاوی مواد شیمیایی خشن هستند که در واقع می توانند آکنه را بدتر کنند،  روغن های طبیعی پوست را از بین ببرند و حتی باعث بروز آکنه شوند.اما به لطف مراقبت خانگی از پوست و شست وشوی صورت، شما لازم نیست که در  این موارد دیگر نگران باشید.

شستشوی خانگی طبیعی پوست صورت

پاک کننده های صورت که شما در فروشگاه برای شست و شوی صورت و مراقبت از پوست خریداری  می کنید با مواد تشکیل دهنده ای که واقعا نیازی ندارید بارگیری می شود. این شستشوی صورت نیز گران است .در اینجا راه صرفه جویی برای تمیز کردن پوست ، شستن طبیعی صورت در خانه است. طبیعی و ارگانیک که امتیاز و پاداشی برای شماست. طبیعتا خوب است، زیرا شما از پاک کردن، ترمیم، تغذیه محصولات پوست خود استفاده می کنید. با استفاده از شست و شوی صورت طبیعی شما مقدار زیادی از مزایای فوق العاده آن را بهره مند خواهید شد، از دستورالعمل زیر استفاده کنید و صورت خود را تمیز نمایید.

شما حتی می‌توانید شستشوی طبیعی صورت خود را ،بسته به نوع پوست خود سفارشی کنید و چیزهایی را که تجدید نظر می کنید اضافه کنید.
برای تمیز کردن صورت  به روش خانگی ، شما به مواد زیر نیاز دارید:

  • آب مقطر
  • روغن بادام
  • روغن های ضروری
  • آلوئه ورا
  • گلیسیرین سبزیجات

صفحات ما بهترین رژیم‌های ، درمان‌های مخصوص پوست خشک، درمان‌های آکنه و درمان‌های پوست روغنی و پاک سازی پوست را توضیح می‌دهد. از میان نکاتی که ما در بعضی از دستورالعمل‌ها گفته‌ایم، شما می‌توانید تمام محصولات مراقبت از پوست طبیعی خود را در خانه خود داشته باشید. اگر شما هیچ‌کدام از این محصولات را در خانه ندارید، دیگر مواد طبیعی موجود در خانه شما وجود دارد که می‌توانید آن را برای شستن صورت یا ماسک طبیعی استفاده کنید.

در حال حاضر چیزهایی مانند موز، سرکه، شیر، بلغور جو دوسر، سس مایونز، ماست، لیمو و حتی تخم‌مرغ احتمالاً در یخچال شما وجود دارد. تخم‌مرغ و عسل برای افرادی که پوست خشک دارند بسیار مناسب است؛ روغن لیمو و روغن‌زیتون به پوست و مرطوب کمک می‌کند، درحالی‌که ماست مخلوط با آب‌پرتقال می‌تواند تمیز و سفت شود.

مطالب مرتبط
منبع
makeuptutorials
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن