ارتباط خانوادگیخانه و خانواده

روش‌ هایی برای جذاب نشان دادن خودتان در برابر جنس مخالف

صرف‌نظر از سن یا وضعیت رابطه، ما سخت تلاش می‌کنیم تا از طرف جنس مخالف‌ خود مورد تأیید قرار بگیریم که جذاب و دلبر هستیم و به همتایان همجنس خود نیز حسادت ‌می‌کنیم.
خبر خوب و جدید این است که، شما مجبور نیستید به صورت شانسی ژنتیکی را به ارث برده باشید تا متوجه شوید بهترین برخورد با جنس مخالف چگونه است.

یک فرد متوسط به لحاظ ظاهری دوست داشتنی‌تر از مدل روی جلد مجله به نظر می‌رسد زیرا زیبایی درونی و اخلاقی زیبایی جسمانی را از بین می‌برد. مردم ممکن است دقیقاً همان چیزی را که می‌گویند به یاد نیاورند، اما به هر شکلی که شما را حس کنند به خوبی به یاد می‌آورند. هنگامی که آن‌ها را با اهمیت و خاص احساس می‌کنید، شما به عنوان جنس مخالف به صورت سکسی و جذاب خواهید بود و در واقع احساس خود را به طرف مقابل انتقال می‌دهید. همچنین شما دوستان زیادی دارید تا بدانید و تجربه کنید که چه کاری باید انجام دهید

“هیچ چیز زن را زیباتر نمی‌کند مگر اعتقاد بر این که او زیبا است” – سوفیا لورن.

من این نقل قول را یک گام به جلو خواهم برد تا شامل مردان نیز شود…
هیچ چیز انسان را زیباتر نمی‌کند مگر باور به این که او زیبا و جذاب است.

هنگامی که معتقدید جذاب هستید و از تاکتیک‌های زیر استفاده می‌کنید، شما به یک جذب‌کننده جذاب مانند عسل برای زنبورعسل خواهید بود. پس به خوبی این‌ها را انجام دهید.

۱٫ ابتکار عمل داشته باشید، ابتدا به دیگران نزدیک شوید

خجالت نکش! در یک دورهمی، به افراد نزدیک شو! به ویژه کسانی که به تنهایی با خودشان ایستاده‌اند روبرو شوید. فقط بگو “سلام”، هر کسی منتظر شخص دیگری است که قدم اول را برداشته باشد، به طوری که آن‌ها هم فکر می‌کنند، “خدایا! در نهایت کسی که صحبت کند برنده است… من یک بازنده نیستم. همچنین این بسیار خوب است که افراد به گروه‌هایی جذب می‌شوند که مناسب با علایق آن‌ها به نظر می‌رسد.

آیا شما برای شروع صحبت و راهنمایی و پیشبرد رابطه راحت هستید؟ اگر نه، چه چیزی باعث ترس و نگرانی شما می‌شود؟

طرد شدن!

اغلب هنگامی که شما گفتید، “سلام”، طرد شدید؟ اگر این اتفاق بیشتر از آنچه انتظار دارید رخ می‌دهد، به دلیل عدم اعتماد به نفس است. هنگامی که به خودت اعتماد دارید، اعتماد به نفس پیروز می‌شود و رد شدن‌ها به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

۲٫ لبخند بزنید

یک لبخند از چشم (عمق وجود)، روشن و واضح است، زیرا قابل اعتماد خواهد بود اما یک لبخند جعلی یا اجباری “اوه … سلام” یک نقطه کور و مبهم ایجاد می‌کند.

آیا لبخند شما واقعی است؟

۳٫ تماس چشمی

چشمان سرگردان نشان می‌دهد که شما اهمیتی به شخص نمی‌دهید. ارتباط با نگاه پایدار باعث می‌شود فرد دیگری احساس کند که مهم‌ترین فرد در اتاق است. هنگامی که شخص دیگری صحبت می‌کند، اجازه ندهید چشمان شما سرگردان شوند و به تلفن همراه‌تان نگاه نکنید، مگر اینکه پیش از آن به او بگویید که شما در حال تماس هستید. آیا زمانی که کسی با شما صحبت می‌کند مراقب ناه خود هستید؟

۴٫ اعتماد به نفس

این عجیب نیست که باید به سکسی و جذاب بودن خودتان باور داشته باشید. آیا می‌توانید در آینه نگاه کنید و بگوئید “من عاشق تو هستم، بسیار عالی هستی؟” اگر نتوانستید، احتمالاً نیاز به درمان زخم‌های احساسی قدیمی دارید. هنگامی که شما اعتقاد ندارید که دوست داشتنی و جذاب هستید، شبیه یک لامپ خاموش عمل می‌کنید. هر فرد یک “چمدان” دارد، که منظور خاطرات و تجربیات گذشته است. اگر کلاً چمدان نداشته باشید یا بهتر بگوییم خاطرات بدی در ذهنتان نباشد به راحتی می‌توانید وارد یک رابطه خوب شده و شبیه لامپ روشن شوید. بیشتر مربیان، درمانگران و / یا افرادی که برنامه‌های افزایش خصوصیات شخصی را می‌دانند و حمایت می‌کنند، می توانند به شما در ایجاد صلح با گذشته کمک کنند تا بتوانید اعتماد به نفس خود را به دست آورید.

۵٫ نام شخص را در طول گفتگو بگویید

شیرین‌ترین و مهم‌ترین کلمه به گوش شما … نام شما است. آخرین باری که کسی نام شما در وسط یک جمله استفاده کرد، چه حسی داشتید؟ احتمالا خیلی خوب است به خصوص با آشنایان جدید، پس نام شخص را در طول مکالمه خود بکار ببرید. از آنجایی که تعداد بسیار کمی از افراد این مطلب را می‌دانند و با مخاطبین جدید این کار را انجام می‌دهند، زمانی که شما اسم شخص را در مکالمه‌تان بکار ببرید، کاملا مشخص و برجسته خواهید شد. آیا تا به حال از این تاکتیک استفاده کرده اید؟ اگر نه، آن‌را امتحان کنید و تماشای واکنش و سطح تعامل دیگران با شما بسیار دیدنی خواهد شد!

۶٫ از سوالات باز استفاده کنید، از “چه”، “چطور”، “چرا” و از “کجا” شروع کنید

اگر فرد درون گرایی هستید، نگران نباشید، شما مجبور نیستید صحبت کنید، فقط باید از طریق سوالاتی که نشانه کنجکاوی است ، بهره ببرید، زیرا مردم عاشق صحبت کردن درباره خودشان هستند.

با برخی از اصول شروع کنید. “چه چیزی شما را به اینجا آورده؟ شما اهل کجا هستید؟ چه کار میکنی؟”

سپس به این سوالات بپردازید، تا رابطه خود را به سطح بعدی ارتقاء دهید:

  • چه حسی در مورد آن داری؟
  • چه چیزی در مورد زندگی شما هیجان انگیز است؟چه چیزی برای شما به ارمغان می‌آورد؟
  • اگر شما یک قدرت جادویی داشتید و می‌توانستید زندگی خود را به طریقی که می خواستید طراحی کنید، چه احساسی داشتید و چه کارهایی انجام می‌دادید؟ (سوالات مربوط به رویاها و آرزوها عمیق هستند و افراد فکر می‌کنند “شما شگفت انگیز هستید”
  • چه کسی می‌توانست شما را وادار کند در این دنیا باشید، اگر در اوج قدرت ایستاده بودید؟ چه کسی می تواند در این دنیا باشد؟ چرا و چقدر این مسأله برای شما مهم است؟ (این یک سوال ابرقهرمانانه است که دیگران برای شما دیوانه خواهند شد!)

هر پاسخ حاوی بذری برای سوالات مکرر و پی در پی است، اگر آن‌ها می گویند: “ما فقط ۱۰۰ دلار برای این خیریه افزایش داده‌ایم”، بپرسید “چه چیزی باعث الهام گرفتن از این خیریه شد؟”

آیا تا به حال به عمق مکالمات خود با غریبه ها و آشنایان دقت کرده‌اید؟

این سوالات خوب کار می‌کنند. من یک بار با یک بازیکن فوتبال معروف مکالمه کردم، در حالی که ناهار را در قسمت بار رستوران در نیویورک می‌خوردم. در عرض ۲۰ دقیقه، می‌دانستم که عمیق‌ترین ترس و درد و رنج او چیست. من تا به حال هیچ ایده‌ای نداشتم که او چگونه و تا چه اندازه مشهور بود تا بعد ازاینکه او را در گوگل سرچ کردم. بدیهی است، من طرفدار فوتبال نیستم.

۷٫ افکار خود را در مورد موضوعی که آن‌ها مطرح کرده‌اند به اشتراک بگذارید

این نشان می‌دهد که شما به طور فعال گوش می‌کنید. ما وقتی اعتماد می‌کنیم که خوب شنیده می‌شویم. یکی دیگر از پله‌های نردبان داشتن جذابیت برای شما طی شده است.

۸٫ آسیب پذیری‌های خود را نشان دهید

اگر گفتگو در حال حرکت است و به نظر می‌رسد درست پیش می‌روید، ترس و رویاهای خود را به اشتراک بگذارید. آن‌ها ممکن است دیدگاه جدیدی در مورد چگونگی غلبه بر ترس‌تان به شما ارائه دهند، همچنین ممکن است کسی را بشناسند که می‌تواند به شما کمک کند تا رویاهای خود را تحقق ببخشید.

۹٫ آن‌ها را به کسی که در شبکه فعالیت شما مهم است وصل کنید

“مهمترین هدف شما در سال جاری چیست؟ شاید در شبکه فعالیت من کسی وجود داشته باشد که بتوانم شما را به او معرفی کنم تا بتوانید آنچه را که می‌خواهید به دست آورید”.

آنها فکر می کنند، “وای، تو خیلی عالی هستی. این خیلی خوب است حقیقت داشته باشد که کسی واقعاً به من اهمیت می‌دهد. چه کاری می‌توانم برای مقابله به مثل و جبران محبت او انجام دهم؟”

هنگامی که شما به دیگران آن‌چه را که می‌خواهند می‌دهید، در نهایت آن‌چه را که شما دوست دارید به دلیل قانون عمل متقابل، دریافت خواهید کرد.چه کسی می‌تواند به شما برای آشناسازی کمک کند؟

۱۰٫ با رویدادهای کنونی و به روز ارتباط بگیرید

“شما در این مورد چه فکر می کنید…” و بحث را ادامه دهید…

۱۱٫ نشان دهید از ریسک کردن و هیجان نمی‌ترسید

رفتن به خارج از منطقه امن شما بسیار سکسی و الهام بخش است. “رفتم قایق سواری در آب سفید … پسر، خیلی ترسناک و هیجان انگیز بود!” انجام ریسک بیشتر، باعث دریافت بیشتر روابط و فرصت‌های هیجان انگیزی به عنوان پاداش برای شما خواهد بود. به همین دلیل مهم است که در معرض خطر قرار بگیرید و به عمق آن بروید هنگامی که افراد جدیدی را ملاقات می‌کنید. بیشتر آن‌ها در مورد چگونگی بی‌باک و شجاع بودن شما می‌دانند، اما آن‌ها می‌خواهد درباره ترس شما بدانند. اگر آن‌ها احساس کنند شما کسی هستید که از رفتن به خارج از منطقه ایمنی و راحتی خود می‌ترسد، ممکن است به عنوان یک سوراخ دیده شوید، در مورد افراد خسته کننده و کسالت‌آور هیچ جذابیتی وجود ندارد. فکر کنید در چند روز آینده می‌توانید چه کاری انجام دهید که خارج از منطقه راحتی شما است؟

۱۲٫ دیدگاه و هدفی که می‌خواهید به آن برسید را نشان دهید

اگر شما سعی می‌کنید جای بهتری در دنیا زندگی کنید و به طور کلی هدف‌مند عمل می‌کنید، مورد علاقه و هیجان هستید. اهداف و پروژه‌هایی برای زندگی و پیشرفت خود داشته باشید. اگر سمت و سوی تعیین شده و هدف، منافع و علاقه‌مندی یا زندگی ندارید، خسته کننده خواهید بود. برای ایجاد یک تفاوت چه کار می‌کنید؟

۱۳٫ در مورد زندگی خود مثبت صحبت کنید

در خاطرات منفی نباشید و در ذهن دیگران از خود خاطرات منفی نسازید، اگر نسبت به خودتان احساس گناه، شرم و یا بی‌ارزش بودن داشته باشید، دیگران را با ابر تاریک یأس و ناامیدی خود باز می‌گردانید. در مقابل اگر رویدادهای منفی خود را حذف کنید، دیگران از داستان شما الهام می‌گیرند. افکار شاد انرژی شاد ایجاد می‌کنند و انرژی شاد مغناطیسی و جذب‌کننده است. آیا شما در خاطر افراد منفی هستید؟ اگر نه، در مورد آن چه انجام می‌دهید؟

۱۴٫ خودت را جدی نگیر

با صحبت کردن و داستان‌هایی درباره کارهای احمقانه‌ای که انجام داده‌اید از خودتان را شاد نشان بدهید. خندیدن باعث ترشح هورمون‌های شیمیایی شادی بخش می‌شود. هنگامی که با خنده با دیگران در ارتباط هستید، آن‌ها بیشتر از هر زمانی مشتاق شما خواهند.

۱۵٫ جویای دوستان جدید خود باشید

در صورتی که قول داده‌اید اطلاعاتی را که می‌خواهند به آن‌ها بدهید، به سرعت آن‌ها را دنبال کنید. اگر به دنبال پیگیری خواسته‌های افراد بروید، به خاطر اینکه تعداد کمی از مردم آن را انجام می‌دهند، بسیار به چشم می‌آیید و برجسته می‌شوید. شما در نهایت آنچه را که می‌خواهید دریافت خواهید کرد اگر آن‌چه را که دیگران برای اولین بار می‌خواهند به آن‌ها بدهید. آیا آن چیزی را که گفتید قصد دارید انجام دهید، اجرا خواهید کرد؟

۱۶٫ توجه به نظافت شخصی

شما نباید یک کتاب را باتوجه به جلد آن قضاوت کنید، اما حقیقت زشت و بی‌رحم است … همه افراد کتاب را با جلد آن قضاوت می‌کنند. شما فقط سه ثانیه برای ایجاد اولین تصویر خود در ذهن دیگران فرصت دارید. تغییر تصویر اولیه شما در ذهن دیگران کار بسیار دشواری به نظر می‌رسد، بنابراین باید بهترین تصویر و ظاهر خود را نشان دهید.

باعث تأسف است که برخی افراد به جزئیات کوچک اما مهم توجه نمی‌کنند. ناخن‌های درهم و برهم، کفش خراشیده، کهنه و از مد رفته، مدل موی قدیمی و… توجه نکردن به ظاهرتان بازتابی از کم ارزش بودن شما برای خودتان است. این کار همان لامپ خاموش است، برای نمایش بهترین و قابل توجه‌ترین ظاهر روی خودتان کار کنید. “نداشتن زمان” بهانه است، ما برای چیزهایی که برای‌مان اهمیت دارند، زمان صرف می‌کنیم. برای شما مهم است که ظاهرتان چه تصویری از شما ایجاد می‌کند و دوست دارید متناسب با شخصیت‌تان باشد و البته این موضوع به شدت تحت تأثیر تصویر ذهنی شما از خودتان و اینکه چقدر اعتماد به نفس داشته باشید قرار می‌گیرد، شما باید نجیب و محجوب به نظر برسید، پس روی خودتان کار کنید.

آقایان توجه داشته باشید: اگر شما در حال رفتن به یک مهمانی طاس باشید، خانم‌ها از آن ناراحت نمی‌شوند اگر خودتان نسبت به این ظاهر ناراحت و حساس نباشید. اما اگر شما خودخواه هستید، زنان می‌توانند آن‌را تشخیص دهند و اصلا خوب نیست. در رسانه‌ها بسیاری مردان سکسی و غول پیکر اما طاس وجود دارند که خانم‌ها برای آن‌ها دیوانه می‌شوند.

برخی از این تاکتیک‌ها را بکار ببرید. شما می‌توانید خود را برای جنس مخالف‌تان جذاب کنید.

قضاوت نهایی یک پسر در ۴۰ سالگی با توجه به زیبایی درونی

“وقتی درباره زیبایی درونی صحبت می‌کنید، واقعا درست است. از هر مردی بپرسید چرا زنی را دوست دارد که زیبایی قابل توجهی در او مشاهده نمی‌شود – حتی ممکن است زشت باشد، اما به دلایل غیرقابل بیانی، او را تحسین می‌کند- او به شما می‌گوید که می‌تواند چندین زن را درون آن یک نفر تصور کند، همه دوستان من که اغلب با هم به یکدیگر صحبت می‌کنیم نیز همین نظر را دارند و شما از آن‌ها این چنین می‌شنوید که من می‌دانم او زیبا نیست، اما چیزی در مورد او وجود دارد که با قدرت بیان قابل وصف نیست، بدیهی است، این از کیفیت درونی است که در ظاهر هر فرد به نظر می‌رسد. در تضاد با این حالت زنانی وجود دارند که زیبایی عینی و ظاهری بسیار زیادی دارند اما واقعاً جذابیت جنسی ندارند؛ و انگار آن‌ها فقط در یک مکان وجود دارند، مثل یک نقاشی زیبا یا مجسمه، اما شور و شوق الهام بخشی در آ‌ن‌ها مشاهده نمی‌شود. این زنان زیبایی درونی ندارند. برخی از زنان فوق‌العاده هستند زیرا هر دو زیبایی درونی و بیرونی را باهم دارند. این‌ها زنانی هستند که مردان از شوق ودوست داشتن برای آن‌ها گریه می‌کنند. اجازه بدهید اضافه کنم که زنان هم همین احساس را نسبت به جنس مخالف خود دارند و تفاوت‌های مردان را به خوبی احساس کرده و بر اساس زیبایی و نجابت درونی آن‌ها را قضاوت خواهند کرد، حتی از کسی که با احترام و محبت بیشتری برخورد می‌کند، لذت بسیار زیادتری خواهند برد.

مطالب مرتبط
منبع
lifehack
برچسب ها

صدریه صامتی

کارشناسی ارشد مهندسی علوم و صنایع غذایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن