پیشرفت کنموفقیت و انگیزه

از قانون جذب برای جذب مشتری در کسب و کار خود استفاده کنید

5

آیا شما تمایل دارید که یک راز موفقیت را بدانید؟ پس شما باید کاملاً به قانون اصلی جذب اعتقاد داشته باشید. ما می‌توانیم همه‌ آنچه در زندگی می‌خواهیم را جذب کنیم. شما ممکن است با استفاده از این اصول در زندگی شخصی خود، به‌سلامت، ثروت و روابط خوب دست پیدا کنید. آیا تا به‌ حال در مورد استفاده از این قانون برای موفقیت کسب‌وکار خود فکر کرده‌اید؟ آیا موفقیت کسب‌وکار می‌تواند نتیجه استفاده از قانون جذبه باشد؟ قطعاً بله!

برنامه ریزی برای کسب و کار

اولین راه، مهم‌ترین راه است. شما میدانید در طول روز چه برنامه و کارهایی برای انجام دارید، پس می‌توانید قبل از انجام هر حرکت و کاری، آن را با جزئیات و عواطف تصور کنید. شما امروز سه جلسه دارید که یکی از آن‌ها در اولین ساعات روز است. این ملاقات برای مذاکره و شرایط قیمت‌گذاری است. اگر شما تنها چگونگی و نحوه قرارداد را تجسم کنید برای رسیدن به موفقیت و مهارت در قانون جذب کافی نیست. فکر و برنامه‌ریزی کنید تا سطوح دقیق‌تر و ابعاد بیشتری از قرارداد در اختیارتان باشد.

جک کانفیلد

اعتمادبه‌نفس بیشتر باعث موفقیت بیشتر می‌شود و موفقیت بیشتر باعث افزایش عزت‌نفس می‌شود، بنابراین این دو مورد همیشه در حال افزایش است.- جک کانفیلد

خودتان را در جلسه تصور کنید، چگونه در جلسه حضور خواهید داشت. حرکات و رفتار خود را تصور کنید، زمانی که می‌روید، چگونه زبان بدن شما در طول بحث خواهد بود. حرکت‌های خود را قبل از رفتن در نظر بگیرید و پاسخ‌های خود را به‌خوبی پیش‌بینی کنید. سپس تصور کنید که چگونه به جلسه بعدی بروید و نگرش پیروزمندانه‌ای که از این جلسه کسب کردید را برای جلسه بعدی به همراه خود ببرید.

تجسم حل کردن معامله

هنگامی‌که شما آخرین جزئیات را هم برنامه‌ریزی کرده‌اید، پیروزی خود را تجسم کنید. سعی کنید لحظه‌ی پایان معامله را تصور کنید. چطور تصور می‌کنید؟ کلمات شما چه چیزهایی هستند؟ روحیه‌ی قوی و بی‌همتای شما هنگامی‌که قرارداد امضا می‌شود چگونه خواهد بود؟ این قرارداد را مانند برنامه‌ریزی‌های قبل از عروسی در نظر بگیرید و آن را به‌عنوان یک تمرین تلقی کنید و برنامه‌ریزی کنید.

ممکن است شما یک گروه یک نفرِ باشید که از تجارب بازاریابی و روزمره خود برخوردار باشد یا شاید شما یک بازاریاب رسانه‌های اجتماعی برای گروه استخدام کرده باشید. اگر بازاریاب استخدام کرده‌اید، ایجاد یک اعتقاد مشترک ازآنچه برای شما مهم و کاربردی است، بسیار مهم است. هیچ‌کدام از شرکت‌هایی که افراد در آن هدف مشترک را دنبال نکرده‌اند، به موفقیت دست پیدا نخواهند کرد. افراد قابلیت اطمینان و کسانیکه به آنها اعتماد دارید را برای همکاری برگزینید.

هر اسمی را که برای نام تجاری خود انتخاب می‌کنید نباید از اهداف، شخصیت و حوزه‌ی کاری شما خیلی دور باشد. نام شرکت سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار ایلان ماسک با توجه به شخصیت و شوخ‌طبعی ایلان ماسک انتخاب شد.

استفاده از سیستم‌عامل‌هایی مانند فیس بوک و توییتر، یک عنصر مهم در بیان نظرات شما و نام تجاری شما است. ایلان ماسک نیز از این سیستم‌عامل‌ها برای شناساندن کار و پروژه‌های خود استفاده می‌کرد. سبک روایت و به اشتراک‌گذاری موضوعات کسب‌وکار باکارهای شخصی شما متفاوت است اما به یکدیگر پیوسته هستند.

برند خودت باش

طراحی منحصربه‌فرد کارت ویزیت، مصاحبه‌ها، وب‌سایت شرکت شما و رویدادهای که پیش روی شما قرار دارد، همه راه‌هایی برای تقویت و ساخت نام تجاری شما است. هرکجا که بروید، شخصیتی را مطرح می‌کنید که مردم برای همیشه با کسب‌وکار شما آشنا می‌شوند. هنگامی‌که شرکت شما صاحب هویت و برند شد، این هویت و شخصیت حتی در جنبه‌هایی مانند لوگو، طراحی وب‌سایت، مأموریت و هدف شما به همه نشان داده خواهد شد. دانستن نام تجاری بدان معنی است که شما همیشه می‌توانید کار خود را با آن تبلیغ کنید، حتی زمانی که شما برای استخدام اقدام کنید نیز کاربرد خواهد داشت.

خود نام تجاری به پیشرفت و موفقیت کمک خواهد کرد، از این‌رو یکی از تأثیرگذاران در عرصه‌ی رسانه‌های اجتماعی و همچنین شناخت چهره‌های عمومی محسوب خواهد شد. توسعه برند شخصی شما و داشتن زیرساخت‌های موجود، پشتیبانی بسیار ضروری برای کسب‌وکار شما خواهد بود. افرادی که از شما پیروی کرده‌اند مثل سرمایه‌گذاران بالقوه و تبلیغ‌کنندگان هرگز نمی‌توانند بخشی از قدرت شمارا در اختیار داشته باشند تا آن را با دیگران به اشتراک بگذارند و به کسب‌وکار شما دست نمی‌یابند.

جف بیزوس

“اگر مشتریان خود را در دنیای واقعی و مجازی ناراحت نکنید، ممکن است هر یک از آن‌ها ۶ دوست داشته باشند، هرکسی می‌تواند ۶۰۰۰ نفر را برای کسب و کار شما با شما اشتراک بگذارد “- جف بزوس

ایجاد تداوم، محبوبیت و همبستگی بین برند شخصی و برند شرکت شما به‌آسانی به شما این امکان را می‌دهد تا به همان اندازه که برند شرکت را به پیشرفت نزدیک می‌کنید اسم و برند خودتان را هم بالا می‌برید. این مستلزم آن است که به‌طور مستقیم در پیشرفت، ایجاد انگیزه به سرمایه‌گذاران و نوشتن مقالات از طرف شرکت شما برای ناشران و تأثیرگذارها مشارکت داشته باشید. شما سخنگوی خود هستید و رسانه‌های اجتماعی آن را آسان‌تر از همیشه انجام می‌دهند.

مشتری را به ایده آل خود تبدیل کنید

کافی نیست که فقط تجارب معاملات و مذاکرات تجاری را تجسم کنید، شما باید مشتری را که می‌خواهید نیز جلب کنید. همه مشتریان یکسان نیستند. کسی نیست که یک مشتری کامل باشد. شما باید تمام مشتریان را به مشتری ایده آل تبدیل کنید. فکر می‌کنم هر یک از مشتریان فهرستی از نکات مثبت خود و هر آنچه لازم است شما بدانید را در اختیار شما قرار خواهند داد.شما می‌توانید کار مورد ارائه را به پیشنهاد خود نزدیک کنید.به‌عنوان‌مثال با خودتان بگویید این مشتری تفاوت‌هایی با ما خواهد داشت،اما این تفاوت‌ها به خاطر روحیه‌ی بالا و جذب فوق‌العاده‌ی گروه ،هنگام پرداخت و تسویه به حداقل خود خواهد رسید.

حالا به زمان پرداخت رسیده‌اید.در این زمان چه اتفاقی خواهد افتاد؟ شاید شما قبل از ارسال فاکتورها تجدیدنظر کرده‌اید یا یک یادآوری دوستانه را از طریق یک چت شخصی یا تماس سریع دریافت کرده‌اید. تجسم یک مشتری ایده آل و سپس مجموعه‌ای از اقدامات خود را که می‌تواند هر مشتری را به مشتری ایده آل تبدیل کند، روش اعمال قانون جذابیت به روابط مشتری است.

رؤیای گروه

ایده‌های کسب‌وکار بزرگ، بحث‌های شگفت‌انگیز و مشتری ایده آل هنوز هم جذاب است اما موفقیت‌های بزرگی ایجاد نمی‌کند. رؤیای گروه چیزی است که موفقیت ایجاد می‌کند. همه ما این را می‌دانیم. درست مانند مشتریان عالی، کارکنان خوب که این موارد همیشه  وجود ندارند، اما خبر خوب این است که شما می‌توانید گروه خود را به گروه ایده آل تبدیل کنید.

هر گروه بزرگ بامهارت و استراتژی بالا اما فاقد مهارت‌های بازاریابی یک گروه شکست‌خورده است.گروه خود را به مهارت‌های بازاریابی مجهز کنید تا به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنید.

قانون جذب را به کسب و کارتان نیز اعمال کنید. موفقیت شما مطمئنا بسیار نزدیک است.
مطالب مرتبط
منبع
addicted2success
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن