پیشرفت کنموفقیت و انگیزه

کریستیانو رونالدو و رازهای موفقیت از زبان خودش (قسمت دوم)

کریستیانو رونالدو می‌گوید کلید موفقیت چشمگیر او اعتقاد بر این است که هیچ کس بهتر از او نیست و او به همتایان خود در تیم پرتغال توصیه می‌کند که این نگرش را دنبال کنند.

رونالدو می‌گوید: ما باید همیشه بر این باور باشیم که بهترین‌ها هستند، شما باید بزرگ فکر کنید. من همیشه اعتقاد دارم که هیچ کس بهتر از من نیست، حداقل در زمین فوتبال

کریستیانو رونالدو به ما اسرار موفقیتش را می‌گوید و اصرار می‌ورزد که هنوز در سن ۳۲ سالگی در حال یادگیری است. او اعتقاد دارد که یادگیری برای به اوج رسیدن او نقش مهمی دارد چرا که همیشه همه چیز درحال تغییر است، پس او سعی میکند که بیاموزد. جالب است بدانید زمانی که در ماه دسامبر چهارمین توپ طلای خود را به دست آورد گفت: که او پس از پانزده سال در بازی حرفه‌ای هنوز چیزهای جدیدی را می‌آموزد.

رونالدو به SportsJoe در این باره می‌گوید: من سعی می‌کنم یک برنامه آموزشی کامل با تمرینات متفاوت برای تقویت قسمت‌های مختلف بدنم داشته باشم. تمریناتی هستند که من آن‌ها را ترجیح می‌دهم، اما صادقانه می‌گویم، هر یک از آن‌ها را به بهترین شکل انجام می‌دهم، زیرا تمرینات مختلف اهداف متفاوت و مهم را به عهده می‌گیرند، من سعی می‌کنم همیشه در کارهایی که انجام می‌دهم سخت گیر باشم.

کارشناسان معتقد هستند حس جاه طلبی و راضی نشدن رونالدو به موفقیت‌های که کسب می‌کند، یک گنج پنهان درون اوست که مانند بنزین در موتور ماشین موفقیتش میریزد تا او را هربار سریع تر به جلو پیش ببرد. او همیشه به دنبال چالش‌های سخت و جذاب است و می‌خواهد خودش را تحت فشار بگذارد. رفتن از مادرید به تورین شاید هزاران دلیل مختلف را باخود به همراه داشت اما یکی از مهمترین آنها همین ایجاد چالش جدید در زندگی بود.

رونالدو

کریستیانو رونالدو در مورد آنچه که احساس می‌کند برای موفق شدن درهر کاری لازم است صحبت می‌کند. او می‌گوید که در نهایت ترکیبی از استعداد و کار سخت می‌تواند باعث ایجاد موفقیت شود. ریو فردیناند درباره رونالدو می‌گوید زمانی که او در یونایتد بود، مدت‌ها پس از پایان تمرین، به تمرین ادامه می‌داد و همین سخت کوشی تفاوت او را با سایرین رقم زد.

او هرگز به تسلیم شدن فکر نمی‌کند. پس از ایکنه مسی ۴ توپ طلای پیاپی را از سال ۲۰۰۹-۲۰۱۲ کسب کرد، برای رونالدو آسان نبود تا به سادگی سر خود را پایین بیاندازد و تسلیم شود. او از درد خود به عنوان یک سلاح استفاده کرد تا خود را قوی‌تر کند و از هر زمان دیگری بهتر شود او به خودش قول داد که دیگر در مراسم توپ طلا شرکت نکند مگر اینکه برنده جایزه باشد و همین روحیه جواب هم داد تا اینکه منجر به بردن ۳ توپ طلا در ۴ سال آینده برای او شد.

درس های کلیدی که می توانیم از کریستیانو رونالدو یاد بگیریم

  • صرف نظر از اینکه فقیر یا ثروتمند هستید، می توانید با تمرکز ثابت و کار سخت و با استعداد خود، قوی شوید. اگر مهارت‌ها و استعدادهای بالایی داشته باشید، در مسیر پیشرفت خواهید بود.
  • همیشه سعی کنید بهترین باشید و بدون تسلیم شدن بهترین‌ها را ارائه دهید.
  • همیشه باید برای برتری و حتی کمال تلاش کنید و هرگز به دوم بودن راضی نشوید
  • صرف نظر از اینکه چقدر بزرگ می شوید، فروتن باشید. ریشه های خود را فراموش نکنید اجازه ندهید موفقیت به شما غلبه کند
  • از روابط خود مراقبت کنید، نقاط ضعف و قوت خود را برانگیزانید، CR7 در دهه گذشته این کار را با شکوه انجام داده است.
  • در سرمایه گذاری‌ها و کسب و کار خود خلاق باشید– او یکی از موفق ترین ورزشکاران در سرمایه گذاری و کسب و کار است.
  • پس از رسیدن به نقاط عطف خاصی متوقف نشوید، به حرکت ادامه دهید. مهم است که با گام‌های بزرگ‌تری به جلو بروید.
  • تشنه موفقیت باشید– این مهمترین درسی است که می توان از CR7 یاد گرفت.
مطالب مرتبط
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن