پیشرفت کنکارآفرینی

بهترین مشاغل آنلاین که در خانه میتوانیم انجام دهیم

امروزه بیشتر مردم برخلاف گذشته دیگر شغل های دفتری و اداری را دوست ندارند. خیلی از افراد دوست دارند که شغل انعطاف پذیر تری داشته باشند و برخی نیز به دنبال این هستند که در خانه کار کنند. امروزه این مشکل تا حدودی با پیدایش کسب و کارهای آنلاین حل شده است.

آیا تصمیم به تغییر ظاهر دفترتان به محل کاری جایگزین گرفته‌اید؟ آیا شما مادر خانه‌داری هستید که به دنبال شغل جانبی سودآوری می‌گردید؟ یا فقط احساس می‌کنید  وقت تغییر حرفه‌تان رسیده  است؟ شما خوش‌شانس هستید-امروزه تغییر شیوه کار به کار در خانه ساده‌تر از همیشه امکان‌پذیر است. در ادامه فهرستی از کار آنلاین آمده است که مطمئن باشید حداقل چندتای آن برای‌تان مناسب خواهد بود و می‌توانید از امروز شروع به کار کنید و پول خوبی از آن به جیب بزنید.

شروع کسب‌وکار آنلاین

اگر انتخاب کرده‌اید که به‌ جای داشتن شغل منظم دفتری، کار آنلاین در خانه انجام دهید، این شانس وجود دارد که بتوانید هنگام کار آنلاین رئیس خودتان باشید. کار آنلاین به شما اجازه مدیریت زمان، فهمیدن پتانسیل‌ها و توانایی‌های‌تان و در بسیاری از موارد کسب درآمد را می‌دهد.

خلاقیت (فروش آنلاین آثار هنری‌تان)

اگر استعدادی در هرگونه سازه دست یا طراحی دارید، قطعاً بازاری برای هنرتان وجود دارد. مطمئناً می‌توانید آثارتان را در رویدادهای آفلاینی همچون بازارچه‌های میدان‌ها نیز به فروش برسانید. بااین‌حال، فروش آنلاین  شاید سودآورتر باشد و شاید تبدیل به کار آنلاین تمام‌وقت شود. بخصوص اگر برخی از  آثار هنری‌تان دیجیتال باشند. برخی پلتفرم‌های خوب برای فروش آنلاین کارتان به شرح زیر است:

 • فیس‌بوک مهم‌ترین جا برای شروع است. صفحه‌ای برای محصولات یا برندتان بسازید، همه مخاطبانتان را برای پیوستن به صفحه‌تان دعوت کنید. به این صورت می‌توانید به‌ صورت مستقیم طرفداران پایه و اولیه‌تان را جذب کنید. شما همچنین می‌توانید فروشگاهی به  صفحه  فیس‌بوک‌تان اضافه کنید  یا به بازار فیس‌بوک بپیوندید که این قسمت قابلیت خریدوفروش را مستقیماً از طریق اَپ فراهم می‌سازد.
 • اتسی مشهورترین پلتفرم برای به نمایش درآوردن اجناس دست‌ساز است. اما حتی اگر سازه دستی شما دیجیتال است، می‌توانید آن‌را  از این طریق بفروشید. برخی مثال‌ها عبارت‌اند از نمونه کارت دعوت عروسی، پوسترهای دیجیتال، مجلات، فهرست انجام کار، نقشه‌های طراحی و غیره است.
 • اگر اثر هنری‌تان کمتر ملموس است، می‌توانید فروشگاه آنلاین‌تان را با سلفای بسازید. کارآفرینان خلاق از این ابزار برای فروش محصولات دیجیتال همچون عکس‌ها و ویدئوهای ویرایش شده، کتاب‌های الکترونیکی یا نمونه‌های کپی‌رایت، انیمیشن‌ها یا حتی الگوهای بافتنی استفاده می‌کنند.
 • تی‌شرت، پوستر، لیوان، کلاه یا حتی کیف‌هایی با طراحی یا نقش‌های زیبا بفروشید. برخی وب‌سایت‌ها همچون پرینتفول، همه کارهای چاپ، بسته‌بندی و برند گذاری و حتی ارسال محصول را انجام می‌دهند. فقط کافی است طرح‌تان را آپلود کنید، خریداران را جذب کنید و سپس سودتان را دریافت کنید. برخی کاربران گزارش داده‌اند که از این  راه در عرض سه هفته ۱۲۰۰ دلار درآمد داشتند.

معلم خصوصی آنلاین

یادگیری آنلاین، بازاری پررونق است که تا سال ۲۰۲۳ پیش‌بینی‌شده به ۲۴۰ میلیارد  دلار  برسد، پس در این کار پول زیادی برای هرکسی که مهارتی برای به اشتراک‌گذاری داشته باشد، وجود خواهد داشت. اگر در طراحی، عکاسی، سلامت و تناسب‌اندام، کسب‌وکار، پیشرفت شخصی، موسیقی، مد، تکنولوژی، نوشتن یا موضوعات دیگر، دانشی دارید، هزاران دانش‌آموز مشتاق یادگیری درس شما وجود دارد که منتظرتان هستند. شما می‌توانید با ثبت‌نام به‌ عنوان معلم خصوصی در پلتفرم‌های آنلاین محبوبی همچون اسکیلشر و یودمی شروع کنید. همچنین، اطمینان حاصل کنید که پروفایل قابل‌اعتمادی در لینکداین برای خود می‌سازید و برخی ویدئوهای معرفی رایگان درستان را نیز ارائه دهید.

معلمانی وجود دارد که بیش از ۳۰ هزار دلار در سال از اسکیلشر درآمد دارند درحالی‌که ۱۰ نفر برتر یودمی ۱۷ میلیون دلار در یک سال درآمد دارند. حتی اگر این ارقام برای یک معلم تازه‌کار سخت باشد، شما می‌توانید  چیزی حدود ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار از اولین درستان به دست بیاورید.

بازبینی محصولات در یوتیوب

اکثر ما پیش از خریدمان، سری به بازبینی محصولات در یوتیوب زده‌ایم. پس چرا آن‌طرف دوربین نباشیم و بازبینی محصول خودمان را ارائه ندهیم؟ خبر خوب این است که شما می‌توانید محصولات موجود در دسته مورد علاقه‌تان را بازبینی کنید- چه در تکنولوژی، زیبایی، دکوراسیون خانه، تناسب‌اندام یا هر چیز دیگری باشد. در ادامه راه‌هایی برای کسب درآمد از طریق قرار دادن بازبینی محصول در یوتیوب آمده است:

 • تبلیغات یوتیوب- اگر بازدید بالایی بگیرید، تبلیغات می‌تواند بهترین منبع کسب درآمد باشد.
 • بازاریابی وابسته- لینک وابسته را در توضیحات ویدئو قرار دهید و درصدی از فروش بگیرید.
 • در ازای دریافت پول، بازبینی‌هایی را زیر نظر اسپانسر تولید کنید- توسط برندها برای انجام بازبینی محصولاتی خاص استخدام شوید. وب‌سایت‌هایی همچون فیمبیت و گریپواین بهترین جا برای جستجوی اسپانسر است.

در طول زمان، شما می‌توانید مخاطب‌تان را گسترش دهید و محصولات بیشتری را در صفحه‌تان بگذارید.

بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته روند کمک به دیگر وب‌سایت‌ها برای فروش محصولات یا خدمات‌شان از طریق لینک‌های اختصاصی وابسته است. وقتی برای پلتفرم  وابسته شرکتی ثبت‌نام می‌کنید، لینک یا لینک‌های منحصربه‌فردی دریافت می‌کنید که هر بار که کاربری روی آن‌ها کلیک کند، کمیسیونی به شما می‌رسد. بسیاری از وبلاگ‌نویسان از بازاریابی وابسته به‌ عنوان کار آنلاین برای کسب درآمد از طریق نوشتن استفاده  می‌کنند. اما نیازی نیست برای درآوردن پول از این طریق، حتماً نویسنده باشید-شما می‌توانید لینک‌های وابسته را در شبکه یوتیوب، شبکه اجتماعی، گروه‌های فیس‌بوک یا انجمن‌ها قرار دهید.

بزرگ‌ترین مزیت بازاریابی وابسته این است که نیاز شما را از مدل‌های فروش سنتی، هم‌چون داشتن محصولات، وب‌سایت یا بازاریابی مستقیم، سلب می‌کند. بیشتر افراد با بیش از یک وب‌سایت بازاریابی وابسته کار می‌کنند. شما می‌توانید از  شبکه بازاریابی وابسته به دنبال پیشنهادهایی برای تبلیغ باشید.

این مطلب را نیز بخوانید: یک برند شخصی برای کسب و کارتان بسازید

وبلاگ نویس

همان‌طور که بالاتر توضیح داده شد، بازاریابی وابسته منبعی گسترده برای درآمد وبلاگ‌نویسان است. بااین‌حال، می‌توانید به‌ عنوان نویسنده از چندین راه کسب درآمد کنید. برخی از راه‌های کسب درآمد به‌عنوان وبلاگ نویس در ادامه آمده است:

 • قرار دادن تبلیغات در وبلاگتان، و هر بار که بازدیدکننده روی آن کلیک کند، برای شما پولی به همراه خواهد داشت.
 • نوشتن نقد درباره محصولات و خدمات شرکت‌های دیگر. اطمینان حاصل کنید که چیزی که نقد می‌کنید به مخاطبتان ربطی داشته باشد و همچنین نقد نباید تنها محتوای شما باشد.
 • ارائه محتوای علمی در مقاله‌های‌تان (برای مثال، کتاب‌های الکترونیکی قابل دانلود، مشاوره آنلاین یا محصولات مرتبط).
 • بازاریابی محتوا برای مشتریان‌تان. شما می‌توانید برای وبلاگ مشتریان‌تان مقاله بنویسید. مشتری شما برای دستیابی مستقیم خدمات‌شان به شما پول می‌دهد.
 • نوشتن برای وبلاگ‌های دیگران و کسب درآمد به‌ عنوان مشارکت مهمان

مهم‌ترین سود وبلاگ نویسی این است که بودجه زیادی برای شروع آن نیاز ندارید- تنها مهارت خوب نوشتن یا برخی تجربه‌های منحصربه‌فرد لازم است.

بازفروش

بازفروشی یعنی پیدا کردن اجناس کم‌قیمتی که بتوانید آن‌را با قیمت بیشتری بفروشید. این می‌تواند کار پرسود و خوبی باشد اگر مهارت خاص یا دانشی دارید که به شما این اجازه را دهد تا محصولاتی را پیدا کنید که برای دیگران کمتر قابل‌دسترسی هستند. بنابراین، افراد برای خرید این محصولات از شما خوشحال هم می‌شوند.

برای مثال، ممکن است در پیدا کردن اجناس بخصوص و عتیقه خبره باشید، یا جنس ارزانی پیدا کنید که بتوانید به‌ راحتی به دیگری بفروشید. شما حتی می‌توانید با فروش اجناسی که در خانه دارید و دیگر آن‌ها را نیاز ندارید، شروع کنید. برای بازفروشی همچنین می‌توانید فروشگاه آنلاین خودتان را داشته باشید یا از طریق وب‌سایت‌هایی مثل ایبای اجناس خود را به فروش برسانید.

مطالب مرتبط
منبع
lifehack
برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن
بستن