سلامت باش

یازده مرطوب کننده عالی برای پوست‌های خشک (قسمت اول )

همه ما می دانیم یکی از نشانه‌های سلامتی و زیبایی داشتن پوست شاداب و سالم است، با ما همراه باشید تا با یازده مورد از بهترین مرطوب کننده‌های مناسب پوست آشنا شوید.

مرطوب کننده‌ها بخش مهم و ضروری مراقبت از پوست و زیبایی شما به شمار می‌روند. برای داشتن پوست مناسب، تازه و جوان نیاز به یک مرطوب کننده مناسب دارید. در این مقاله یازده تا از بهترین مرطوب کننده‌های موجود در بازار را گردآوری کرده‌ایم. تضمینی به شما می‌گوییم این یازده مورد برای رسیدگی به تمام مسائل و مشکلات مربوط به پوست خشک مناسب هستند. نکته مهم در مورد خشکی پوست این است که، این مسئله را نمی‌توان با یک لیوان آب حل کرد برای رفع این مشکل به مراقبت‌های بیشتری نیاز است. مرطوب کننده‌ها بخش بسیار مهم از روند مراقبت از پوست به شمار می‌روند. تمام انواع پوست به آنتی‌اکسیدان، مواد مناسب برای ترمیم سلول‌ها و حفاظت آنها از تابش خورشید نیاز دارند. در اینجا مرطوب کننده‌های مناسب برای داشتن پوست سالم را معرفی می‌کنیم:

۱- کرم مرطوب کننده‌ Clinique

این کرم با رطوبت رسانی بسیار بر روی پوست راه‌حل درمان خشکی بسیاری از انواع پوست‌ به شمار می‌رود.

۲- ژل آب‌رسان Neutrogena

این ژل تخصصی دارای قدرت مرطوب کننده‌ای بالا است و علاوه بر آب‌رسانی در ایجاد حالت کشسانی پوست مؤثر واقع می‌شود. در این ژل Hyaluronic Acid به کار رفته شده است. Hyaluronic Acid به‌طور طبیعی در بدن ما وجود دارد که با افزایش سن تولید این اسید در بدن کاهش می‌یابد بنابراین استفاده از این ژل نیاز پوست را به Hyaluronic Acid تأمین می‌کند.

۳- مرطوب کننده‌های روزانه Aveeno

این مرطوب کننده پوست را برای مدت طولانی هیدراته کرده و سازگاری بسیار خوبی با آرایش صورت دارد.

۴- ژل آب‌رسان Garnier

این ژل با انواع پوست سازگاری دارد و نسبت به دیگر ژل‌های آب‌رسان ارزان‌تر است. این ژل عالی، پوست را تا ۲۴ ساعت مرطوب نگه می‌دارد.

۵- کرم Charlotte’s Magic

این کرم می‌تواند در یک لحظه پوست را مرطوب کند. این کرم شامل مواد ضد پیری، مواد تقویت کننده پوست به همراه عصاره‌های گیاهان است که در یک لحظه می‌تواند پوست را از خستگی رها کرده و شاداب نمایید.

مطالب مرتبط
منبع
makeuptutorials
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

بستن
بستن