خانه داریخانه و خانواده

روش‌های برای بهبود دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه قلب خانه به شمار می‌رود و جایی است که در آن غذا طبخ،و خانواده دور هم جمع می‌شوند. روش‌های زیادی برای دکوراسیون آشپزخانه وجود دارد. روش‌هایی که آشپزخانه را به فضایی گرم و آرام تبدیل کند.

لوازم غیر ضروری را بیرون بریزید

اگر مثل خیلی‌های دیگر باشید، احتمالاً خرده‌ ریزهای زیادی دارید. نگاهی صادقانه به دکوراسیون آشپزخانه بیندازید؟ پر از وسایل خرده‌ ریز است؟ شما به‌ راحتی می‌توانید این مشکل را با دور ریختن برخی چیزها یا تغییر سیستم ذخیره‌ سازی‌تان برای نگهداری وسایل، حل کنید. تنها با انجام همین یک مورد می‌تواند یک آشپزخانه جدید به وجود آورد.

اگر به خاطر نداشتن فضای ذخیره‌ سازی (کابینت) کافی، هیچ چاره‌ای به‌ جز قرار دادن همه لوازم آشپزخانه‌تان در معرض دید، ندارید، باید پول خرج کنید. می‌توانید به‌ راحتی کابینت یا قفسه نصب کنید و تمام این وسایل را سر و سامان بدهید.

از رنگ برای دنج‌تر کردن آشپزخانه‌تان استفاده کنید

اگر به رنگ سفید چسبیده‌اید و نمی‌خواهید آن را تغییر دهید، احتمالاً در نهایت فضایی همچون بیمارستان خواهید داشت، سرد و بی‌روح. کمی رنگ‌های متفاوتی اضافه کنید که روشن و گرم و سرزنده به نظر برسند.نقاط خاصی را برای رنگ خود انتخاب کنید. صندلی. روشنایی. ناحیه‌ای از آشپزخانه. علاوه بر این، فقط به یک رنگ بسنده نکنید- تن‌های مختلف همان رنگ می‌توانند خوب به نظر برسند.

دکوراسیون آشپزخانه با گل

گل و گیاه به هر فضایی دکوراسیون زنده می‌دهند و برای فضای محیط بسیار خوب هستند. دکوراسیونی کاربردی برای آشپزخانه‌تان در نظر بگیرید و این کار را با درست کردن گلدان دم پنجره‌ و گل‌های تازه انجام دهید، یا گل‌هایی تازه را درون گلدانی که روی میز آشپزخانه است قرار دهید و هر چند روز یک‌ بار آن را عوض کنید و تازه نگهشان دارید

مطمئن شوید که گل‌ها به فضای آشپزخانه‌تان می‌آیند. یک آشپزخانه ساده و خنثی با یک یا دو شاخه سوسن سفید فوق‌العاده می‌شود در حالی‌ که آشپزخانه‌ای پر زرق‌ و برق با دسته‌ای میخک صدپر یا آفتاب‌گردان بهتر به نظر می‌رسد. چه گلی با شخصیت آشپزخانه‌تان متناسب است؟ همانطور که می‌دانید گیاهان در کارخانه‌ها رشد نمی‌کنند. برای اینکه با یک تیر دو نشان بزنید، خودتان آنها را در کنار پنجره آشپزخانه‌تان رشد دهید. این کار بهترین روش برای زیبا کردن آشپزخانه‌تان و خوشمزه‌تر کردن غذایتان است.

آهنرباهای یخچالتان را عوض کنید

برای آنهایی که بودجه عظیمی برای طلا پوش کردن آشپزخانه‌تان ندارید، بهترین روش نشاط بخشیدن به فضای آشپزخانه، این است که از یخچالتان شروع کنید. گزینه‌های جذاب زیادی وجود دارد که می‌توانید به‌ طور خاص، شخصیت آشپزخانه‌تان را با آن تعریف کنید. گاهی اوقات شاید چیز بزرگ و مهمی به نظر نرسد. اما آهنربای یخچال بخرید و برای هم‌خانه‌تان پیام‌های زیبایی درباره نوشیدن آخرین نوشابه رژیمی بنویسید، یا حتی آهنربایی روی عکسی که مربوط به سفرتان است قرار دهید.

قطعه غیر منتظره‌ای از مبلمانتان را به آشپزخانه اضافه کنید

روزهای زیادی از زمانی که آشپزخانه فقط آشپزخانه بوده، گذشته است. اکنون، سالن پذیرایی، سالن غذاخوری است، آشپزخانه‌ مکانی رایج است و سالن غذاخوری حتی می‌تواند تنها برای پز دادن باشد. در حالی‌ که مجبور نیستید سبک زندگی خاصی را بپذیرید، نشاط بخشیدن به آشپزخانه‌تان را بدون وسایلی که مخصوص آشپزخانه است، در نظر بگیرید.

پارچه‌ها را عوض کنید

یکی از راه‌ها برای اینکه به کل آشپزخانه‌تان فضایی منعطف بدهید، انتخاب الگویی واحد برای پرده‌هایتان، پارچه‌های دستی و حوله‌هایتان است. تنها بخش سخت آن دل کندن از مدل قبلی است.

به‌ طور فصلی دکور را تغییر دهید

ظروف، پرده‌ها، پارچه‌ها را برای مراسم‌های خاص، عوض کنید. همه این موارد را که شخصیت آشپزخانه‌تان را می‌سازند، تغییر دهید. می‌توانید این کار را بر اساس تغییر فصول انجام دهید.

مطالب مرتبط
منبع
wikihow
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن