پیشرفت شخصیمتفرقهموفقیت و انگیزه

چگونه شغل مناسب‌مان را انتخاب کنیم؟ با پادکست کارگاه، سر از کار مشاغل در بیاورید!

اگر در ابتدای مسیر شغلی خود قرار داشته باشید، به طور قطع با سوال‌های بسیاری برای انتخاب شغل آینده‌تان مواجه هستید. این‌که چه شغلی می‌تواند برای‌تان مناسب باشد و از چه مسیری باید کار حرفه‌ای را آغاز کنید، مهم‌ترین سوالاتی هستند که هر نوکارجویی با آن‌ها روبروست. پادکست کارگاه تلاش می‌کند در گفت‌وگو با متخصصان حوزه‌های مختلف به شما کمک کند که حرفه‌های گوناگون را بهتر بشناسید.


پادکست کارگاه چیست؟

پادکست‌ها، برنامه‌های صوتی آنلاینی هستند که هرکدام حول موضوعی به تولید محتوا مشغول‌اند. پادکست‌ها، جذابیت بالایی دارند و در صورتی‌که یکی-دو قسمت از آن‌ها را بشنوید، بی‌شک به مخاطب ثابت‌شان تبدیل می‌شود. برای شنیدن پادکست‌ها، لازم است که یک اپلیکیشن پادکست در اختیار داشته باشید که بهترین آن‌ها کست‌باکس است. دانلود و استفاده از کست‌باکس رایگان است و در انواع تلفن‌های همراه نیز قابل استفاده است. برای آشنایی بیشتر بد نیست نگاهی به مقاله اپلیکیشن پادکست بیاندارید.

کارگاه یک پادکست رایگان است که در هر قسمت از آن میلاد اسلامی‌زاد با یک متخصص گفتگو می‌کند. در دل این گفتگوهای دوستانه، تلاش می‌شود تا ضمن آشنایی با میهمان و مسیر شغلی‌اش، از واقعیت پشت هر حرفه و شغل نیز سر در بیاریم و به زبانی ساده با آن آشنا شویم.

تا کنون بیش از بیست قسمت از کارگاه منتشر شده و در آن با مدیر روابط عمومی دیجی کالا، مدیر بازاریابی استیل البرز، مدیر منابع انسانی بلوبانک و بسیاری متخصصان دیگر گفت‌وگو شده است.


کارگاه را از کجا بشنویم و دنبال کنیم؟

اگر علاقه‌مند به تماشای نسخه تصویری گفت‌وگوهای کارگاه هستید، کانال یوتوب آن‌را دنبال کنید. برای شنیدن نسخه صوتی کارگاه و دنبال کردن این پادکست نیز می‌توانید به هرکدام از اپلیکیشن‌های پادکست که از آن استفاده می‌کنید، مراجعه کنید. کافی‌ست «پادکست کارگاه» را جستجو کنید.

مطالب مرتبط

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن