پیشرفت کنموفقیت و انگیزه

جملات الهام‌ بخش درباره موفقیت و کامیابی که به شما انرژی لازم را می دهد

کارآفرینان موفق جهت دستیابی به موفقیت و کامیابی، چیزی بیش از یک ایده بزرگ، مجموعه‌ای از راهبردها و تاکتیک‌ها و تیم‌های فعال و پرانرژی را در اختیار دارند. چیزی که بیش از همه برایشان در اولویت قرار دارد، پرورش خصیصه‌های شخصیتی و ذهنیتی ویژه است.

فضای کارآفرینی

در فضای کارآفرینی افرادی که پیشرفت می‌کنند و به آرمان‌های خود دست پیدا می‌کنند، کسانی هستند که خصلت‌هایی ذاتی در اختیار دارند که درک و فهم منطقی عمیقی را طلب می‌کند.

مضمون اساسی که در پیام‌های جوئل براون، مؤسس وب‌سایت «معتاد به موفقیت» احساس می‌شود این است که بزرگ‌ترین عامل تعیین‌ کننده در زندگی و کسب‌ و کار شما، چهارچوب ذهنی‌تان است.

چهارچوب ذهنی اشتباهی که در بیشتر افراد وجود دارد، متأسفانه در نداری و فقر ریشه دوانده است. زمانی که شخصی چنین ذهنیتی داشته باشد، این‌ طور به نظر می‌رسد که تمام دنیا بر سر ایجاد مسیر موفقیت و کامیابی او مشکل‌ سازی می‌کنند.

جوئل براون و موفقیت و کامیابی

مطابق با گفته‌های جوئل براون، “توانایی شما در موفقیت و کامیابی با برداشتن گام‌هایی از درب خانه شخصی خودتان آغاز می‌شود. همه‌ چیز از درون شما آغاز می‌شود”. تغییر تا زمانی که شما در معرض منبع انرژی درستی قرار نگرفته باشید، اتفاق نمی‍افتد. او به‌ عنوان هوادار و طرفدار پیام‌ها و واژگان روزانه تشویقی، تعدادی گزاره‌ کلیدی پیدا کرده و معتقد است که این‌ها به الهام‌ بخشی و کسب پیروزی شما در جهت رسیدن به موفقیت و کامیابی مفید واقع خواهند شد.

بسیاری از این عبارات ساده هستند و اغلب برای آن‌هایی که اهمیت باور و  اعتقاد را در کسب‌ و کار درک نمی‌کنند، بحث‌براگیز است. اما اگر تعدادی از این عبارات را بدون سوگیری ذهنی به کار بگیرید، عقل و خرد جوئل براون را به‌ عنوان رهبری خود ساخته تحسین می‌کنید.

این مطلب را نیز بخوانید: موفقیت واقعا چطور به دست می آید

عبارات قدرتمند جوئل براون

در اینجا ۹ عبارت قدرتمند از سوی جوئل براون را بیان می‌کنیم.

۱- ما تنها به چیزی دست پیدا می‌کنیم که باور داریم متعلق به ماست. سطح استانداردها و توقعات خود را بالا ببرید تا نتایج بهتری در زندگی بگیرید.

۲- روی مأموریت خدادادی خود تمرکز کنید که در آن افکار منفی و حسادت نسبت به دیگران هیچ جایگاهی ندارد.

۳- از به دنبال دیگران بودن دست بکشید و آن‌ها را طوری ببینید که گویی خودتان را در آینه می‌بینید.  در شما بزرگ‌ منشی و سرافرازی وجود دارد که در بین آن‌ها نیز پیدا می‌شود.

۴- فراموش نکنید، برای اینکه هدف خود را در زندگی دنبال کنید، باید بهایش را نیز بپردازید. اگر خواهان موفقیت هستید، ابتدا می‌بایست بر مشکلات غلبه کنید.

۵- اگر شما در حال مطالعه این مقاله هستید، مطمئن باشید که قصد دارید در این مسیر پیش بروید. خداوند شما را در مسیر پیشرفت هدایت خواهد کرد.

۶- در مسیر انجام یک هدف مشخص آن‌قدر بمانید و ایستادگی داشته باشید تا در آن بهترین شده و سرنوشت شما را پیدا کند.

۷- موفقیت واقعی از جانب چیزی بزرگ‌تر از حد و اندازه شما نشئت می‌گیرد. این موهبتی از جانب خداوند به خاطر اعتقادتان به شما داده‌ شده تا آن را به دوش بکشید.

۸- آینده ایده‌آل شما درون خودتان حبس شده است. شکل‌دهی به یک چشم‌انداز درست و وقف خود در جهت آن، تنها چیزی است که شما را به رؤیاهایتان نزدیک می‌کند.

۹- کارآفرینان واقعی منتظر کسب اجازه از کسی یا چیزی نمی‌مانند. آن‌ها  روی پای خودشان ایستاده و به سمت کار هجوم می‌برند.

عملی‌سازی

جوئل براون یک رهبر جهانی است که بر میلیون‌ها نفر تأثیرگذار بوده است، اما زمانی که او شروع به کار کرد، یک آدم عادی با یک مأموریت، چشم‌انداز و عطشی جهت خلق زندگی بهتر بر اساس اصول اخلاقی و ذهنی خود بود تا کاری معنادار را در جهان انجام دهد.

ممکن است افکار او برای شما الهام‌ بخش باشد تا زندگی خود را طور دیگری یا به شکل بهتری خلق کنید و در مسیرش پیش روید.
مطالب مرتبط
منبع
addicted2success
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن