پیشرفت کنکارآفرینی

چگونه با لپ‌ تاپ خود در خانه کار کنیم و درآمد مناسبی داشته باشیم

آنچه می‌خواهم در این مقاله بگوییم کاملاً متفاوت از دیگر متن‌هایی است که در این زمینه خوانده‌اید، شاید فکر می‌کنید می‌خواهم در مورد وبلاگ نویسی و نحوه بازاریابی اینترنتی یا قوانین کسب درآمد آنلاین، یا در مورد فروشگاه‌های اینترنتی با شما صحبت کنم اما قصد من دادن چنین اطلاعاتی نیست.

سرفصل‌های بسیاری در مورد نحوه کسب و درآمد از اینترنت و رویا پردازی‌های بسیاری در وب‌سایت‌های مختلف بیان شده است و تاکنون خیلی از افراد کارهای خود را رها کرده‌اند و به دنبال چنین تبلیغ‌هایی رفته‌اند تا رویاهای خود را تحقق ببخشند، امروزه با روش‌های مختلفی می‌توان کسب درآمد کرد و لپ‌تاپ یکی از این روش‌ها است تنها کافی است قوانین کسب و کار آن‌را بیاموزید.

شیوه کسب درآمد از طریق لپ‌تاپ

برخی از افراد شیوه کسب درآمد از طریق لپ‌تاپ را گزارش روزانه از کارهای روزانه خود می‌دانند و قرار دادن عکس‌هایی که ثبت کرده‌اند، اما به جای چنین کاری می‌توان استفاده‌های مفیدتری از لپ‌تاپ کرد، به عنوان مثال برای ملاقات مشتری‌های جدید به جای انجام سفرهای طولانی و هزینه‌بر می‌توانید از طریق اسکایپ با مشتری خود ملاقات داشته باشید. همچنین برای اینکه درآمد حاصل از لپ‌تاپ خود را به ماهیانه ۲ میلیون تومان برسانید کافی است از نرم افزارهای سبک زندگی، نرم افزارهای ارتقا سطح مهارت‌ها و تقویم‌های آن برای منظم‌تر کردن برنامه روزانه خود استفاده کنید. چنین راهکارهایی در کسب درآمد بیشتر بسیار تاثیر گذار است که اغلب کسی به آن توجهی ندارد.

تنبلی نکنید

من یک دوست وبلاگ نویس بسیار موفق داشتم، اما او به دلیل تنبلی کار خود را متوقف کرد و دست از نوشتن مطالب جدید بر روی وبلاگ خود کشید، اگر شما در فکر راه‌اندازی وبلاگ خودتان هستید یا در حال حاضر به کار وبلاگ نویسی مشغول هستید باید بدانید با قرار دادن مطالب جدید و به روز بر روی وبلاگ خودتان، می‌توانید از طریق لپ‌تاپ به درآمد ۱ الی ۲ میلیونی برسید. اگر هر روز با خواندن مطالب جدید، کار خود را آغاز کنید و مطالب جدید را بر روی وبلاگ خود قرار دهید، روز به روز به تعداد بازدیدکنندگان وبلاگ شما افزوده خواهد شد و زمانی که تعداد این بازدیدکنندگان به حدنصاب برسد پیشنهادهای تبلیغاتی بسیاری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نکته بسیار مهم در زمینه کار با لپ‌تاپ این است که باید همواره به دنبال راهی جدید برای اضافه کردن بازدیدکنندگان خود داشته باشید، اما برای جلب تعداد بیشتر بازدید کنندگان نباید ارزش‌ها را زیر پا گذاشته و در مسیر گمراهی قدم بردارید، چنین انتخابی قطعاً منجر به افت پیشرفت شما خواهد شد.

داشتن نظم کاری و برنامه‌ریزی دقیق

باید توجه داشته باشید، تلاش‌های هر روز شما برای بالا بردن سطح توجه مخاطب می‌تواند، منجر به رشد بیشتر و بهبود کاری که دارید انجام می‌دهید شود، اما اگر کاری را به اشتباه انجام دهید، خود را به رو شکستگی خواهید کشاند. توجه داشته باشید برای انجام کار با لپ‌تاپ مانند هر کاری دیگر باید ابتدا یک برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید، برنامه کاری شما باید بسیار منظم باشد. توجه داشته باشید نظم و انضباط کلید موفقیت در انجام کار با لپ‌تاپ است، ادامه روند کاری با لپ‌تاپ و لازمه موفقیت در آن تنها داشتن برنامه منظم و انجام کار دقیق است. اگر در انجام کارتان به نظم و ترتیب اهمیت ندهید، به مرور زمان کنترل اوضاع از دست شما خارج شده و کم‌کم مخاطبان خود را از دست می‌دهید، همین امر منجر به داشتن احساس بد در شما می‌شود.

انجام کاری که دوست دارید

شاید برای اکثر افراد کسب درآمد  انگیزه کافی برای ادامه روند کار خود با لپ‌تاپ را ایجاد کند، اما نکته بسیار مهم این است که همیشه رسیدن به درآمد بالا نمی‌تواند انگیزه لازم برای حرکت رو به جلو در شما باشد؛ بنابراین قبل از اینکه به کسب درآمد فکر کنید به این فکر کنید که چقدر عاشق کاری هستید که انجام می‌دهید، علاقه‌مندی به کاری که دوست دارید منجر به تمرکز بیشتر بر روی کار و ادامه آن با شور و شوق بیشتر می‌شود، همین موضوع باعث می‌شود پر انرژی به کار خود ادامه دهید.

یکی از راهکارهای علاقه‌مندی به کار با لپ‌تاپ انتخاب موضوع مورد علاقه خودتان برای نوشتن وبلاگ نویسی است. در میان موضوعات مختلفی که وجود دارد، مانند پوکر، پیشرفت شخصی، اتومبیل و غیره، با خوشحالی موضوعی را انتخاب کنید که برای شما بسیار جذاب و دوست داشتنی است تا با عشق و علاقه مطالب خود را در این زمینه تهیه نمایید، سپس وبلاگ شما می‌تواند منبع اصلی درامد شما شده و کاری که از روی عشق و علاقه شروع شده است به یک نام مشهور و تاثیر گذار و معروف تبدیل شود.

جالب است بدانید انجام هر کاری صرفا برای کسب درآمد و پول بیشتر بعد از گذشت چند مدت در افراد منجر به افسردگی در آن‌ها می‌شود، ادامه کاری که از روی اجبار و تنها برای کسب درآمد باشد به مرور زمان می‌تواند شما را به یک رباط بی‌احساس و افسرده تبدیل کند که بدون توجه به دنیای اطراف خود تنها برای رسیدن به روز دریافت حقوق روزها سر می‌کند و انگیزه دیگری برای ادامه روند کار ندارد، حتی چنین نگرشی بر روی دیگر ابعاد زندگی فرد تأثیرگذار بوده و تمام زندگی او را تحت تاثر قرار خواهد داد. بنا به تجربه انجام هر کاری که بر اساس خدمت به دیگران، لذت بردن از انجام آن، عاشق بودن آن، صورت گیرد می‌تواند در افراد احساس خوبی ایجاد کند تا جایی که این احساس خوب در زندگی آن‌ها تاثیر گذار باشد، انتخاب هر شغلی جدا از نکات گفته شده در بالا می‌تواند در زندگی افراد احساسی بد و بی‌معنی ایجاد کند. شما هر روز که لپ‌تاپ خود را روشن می‌کنید باید از خودتان بپرسید که برای چه می‌خواهید این کار را انجام دهید. آیا واقعا برای کار با لپ‌تاپ خود پاسخ مناسبی دارید. هر چقدر از خود سوالات دقیق‌تر بپرسید و جواب‌های مناسبی داشته باشید ادامه کار برای شما لذت‌بخش‌تر و انجام کار به شکل پر انرژی تر صورت خواهد گرفت.

امنیت زیادی وجود ندارد

نکته بسیار مهم در زمینه کار با لپ‌تاپ و استفاده از اینترنت این است که در کسب و کار آنلاین امنیت بالایی وجود ندارد، به عبارت دیگر ممکن است شما در یک هفته ۲۰۰هزارتومان درآمد داشته باشید اما در هفته دیگر تنها ۵۰ هزار تومان کسب کنید، تغییر درآمد در کارهای اینترنتی یک ویژگی بارز محسوب می‌شود، بنابراین اگر قصد دارید زندگی خودتان را بر اساس کار با لپ‌تاپ و کار در دنیای مجازی بنا کنید باید از این موضوع مطلع باشید، انجام کارهای اینترنتی از ریسک بالایی برخوردار بوده و با تجربه‌های مختلفی نیز همراه است، هر چند که می‌تواند درس‌های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و بر روی شیوه و سبک زندگی شما تأثیرگذار باشد، اما امتحان کردن چنین کاری لازمه داشتن روحیه انعطاف پذیری است.

سخن آخر

امروزه با روی کار آمدن تکنولوژی‌های جدید و پیشرفت فن‌آوری راهکارهای جدید برای کسب و درآمد ایجاد شده است، با این وجود اگر شما علاقه‌مند انجام چنین کارهای نیستید لازم نیست حتما اهداف خود را بر روی تکنولوژی‌های جدید بنا کنید، لازمه هر کاری علاقه‌مندی به آن است، پس کاری را انجام دهید که به آن علاقه‌مند هستید. همچنین باید توجه داشته باشید برای انجام کارهای اینترنتی مانند دیگر کارها به خوبی آموزش ببینید، برای انجام آن برنامه‌ریزی کنید و اطلاعات خود را مدام به روز نمایید؛ و در آخر توجه داشته باشید که کسب درآمد از این راه شناور بوده و گاهی اوقات بیشتر از انتظار شما و گاهی کمتر از آنچه انتظار دارید کسب درآمد خواهید داشت، نکته بسیار مهم این است که کسب درآمد ماهیانه ۳ میلیون تومان هم به معنی توقف تلاش‌ها و ثابت ماندن درآمد هفتگی شما نخواهد بود، بلکه باید مدام اطلاعات خود را به روز کنید و تلاش خود را برای ادامه روند کار به شیوه نوین به کار بگیرید.

مطالب مرتبط
منبع
addicted2success
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن