زیباییسلامت باش

آرایش اسموکی چشم و چگونگی انجام آن

آرایش اسموکی چشم شما را بسیار جذاب می‌کند، اما رسیدن به این مهارت چندان آسان نیست. نیاز به کمی صبر دارد، اما هنگامی‌که شما این مهارت را کسب کردید برایتان بسیار باارزش خواهد بود. دخترها دیگر نگران نباشید در اینجا این آرایش کلاسیک را آموزش می‌دهیم.

آرایش اسموکی چشم آرایشی است که ما را از عشق تا نفرت نشان می‌دهد. همه ما می‌دانیم تلاش برای انجام یک آرایش اسموکی چشم همچون مبارزه‌ای است که اگر به‌اشتباه برسد می‌تواند ما را همچون یک پاندا یا راکون نشان دهد. اما هنگامی‌که آن‌ها درست انجام دهید، خیلی زیبا است! آرایش اسموکی چشم می‌تواند بسیار چشمگیر باشد، اما نه‌فقط برای شب، بلکه به نظر می‌رسد که در طول روز نیز بسته به میزان تاریکی انتخاب‌شده، جذاب است. شما می‌توانید در طول روز با یک آرایش اسموکی چشم طبیعی شروع کنید و فقط رنگ‌های تیره‌تر را برای شب اضافه کنید تا کمی دراماتیک شود – برای یک پارتی شبانه با دختران بسیار مناسب است- برای دستیابی به این نوع آرایش، تکنیک‌های زیادی وجود دارد، پس بگذارید شروع کنیم، باید؟

آرایش اسموکی چشم

استفاده از پرایمر سایه چشم ضروری است! پرایمرها مانند Desing Primer Blush Urban Decapilation سایه چشم‌ها را بادوام‌تر می‌کنند و واقعاً رنگ پاپی را می‌سازند. شما می‌توانید از یک قلم‌مو تخت یا نوک انگشتان خود استفاده کنید. فقط فراموش نکنید که آن را با یک سایه چشم مات براق با یک برس کرکی بزرگ ست کنید تا از چروک شدن جلوگیری شود.

هنگامی‌که رنگ‌های آرایش اسموکی چشم خود را انتخاب می‌کنید، از آن‌هایی که بیش‌ازحد براق هستند اجتناب کنید زیرا آن‌ها تمایل دارند توجه را از چهره شما منحرف کنند. انتخاب ترکیب معمول سیاه و خاکستری مناسب است، یا شما می‌توانید از ۲ (یا حتی ۳) سایه مختلف سایه چشم استفاده کنید. یک سایه‌روشن و یک تیره انتخاب کنید، و یک سایه که در بینابین آن‌ها قرار دارد. این سایه میانی فاصله بین سایه‌های روشن و تاریک خواهد بود. حالا سایه میانی را با یک برس مسطح بردارید و آن را در مرکز پلک چشمتان، روی پرایمر سایه چشم بکشید. و اگر شما در این آرایش را برای روز انجام داده‌اید، این رنگ را خیلی زیاد استفاده نکنید. از یک برس ترکیب‌کننده کرکی استفاده کنید تا تیره‌ترین سایه چشم را در گوشه بیرونی چشم‌هایتان به شکل V ایجاد کنید. فراموش نکنید که آن را در چین میانی پلک نیز بکشید. برای برجسته کردن روشن‌ترین سایه را در گوشه داخلی چشمان خود و منطقه استخوانی زیر ابروی خود بکشید.

شما می‌توانید از سایه میانی یا سایه تیره، یا از هردوی آن‌را بر روی خط مژه پایین استفاده کنید تا در اطراف چشم تعادل ایجاد شود. سپس خط ابریشمی خود را با یک مداد خط چشم مشکی برای یک ظاهر اسموکی ظریف بکشید، یا شما می‌توانید از خط چشم ملایم استفاده کنید تا چشمانتان را برای یک آرایش در طول روز زیبا کنید. همچنین، با یک قلم‌مو نازک، یک لایه‌نازک از ژل یا خط چشم مایع، روی خط مژه بکشید. آرایش اسموکی چشم خود را با استفاده از مژه‌های مصنوعی زیبا برای طول شب دراماتیک کرده و خاتمه دهید. اما اگر شما طرز نصب مژه مصنوعی را بلد نیستید یا هنوز خبره نشدید، می‌توانید با استفاده از یک ریمل مژه و ابرو، مژه‌های خود را زیباتر کنید. در ضمن فراموش نکنید که قبل از آن حتماً از فر مژه استفاده کنید.

مطالب مرتبط
منبع
makeuptutorials.com
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن