زیباییسلامت باش

یازده مرطوب کننده برای پوست‌ های خشک (قسمت دوم)

همه ما می‌دانیم یکی از نشانه‌های سلامتی و زیبایی داشتن پوست شاداب و سالم است با ما همراه باشید تا با یازده مورد از بهترین مرطوب کننده‌ های مناسب پوست خشک آشنا شوید.

۶- مرطوب کننده‌ روزانه‌ای Yes to Cucumbers

این کرم، پوست را فوق‌العاده مرطوب می‌کند. این کرم به‌ عنوان بهترین مرطوب کننده ساخته شده از مواد طبیعی در سال ۲۰۱۲  معرفی شده است. این محصول دارای قدرت هیدارت فوق‌العاده بالا، حاوی آلوئه ورا و خیار است. همچنین این محصول برای محافظت بیشتر از سلول‌های پوست حاوی SPF 30 غیر شیمیایی است.

۷- کرم شب Origins

با استفاده از این کرم در طول شب، پوست شما، رطوبت از دست داده‌ای خود را بازخواهد یافت و زیبایی شایسته پوست شما را به ارمغان می‌آورد. این کرم از تسکین دهنده‌ها و پاک کننده‌های گیاهی مانند آویشن تولید شده است. همچنین این کرم حاوی ویتامین C و E است که باعث افزایش گردش خون در هنگام شب می‌شود

۸- لوسیون مرطوب کننده‌ CeraVe با SPF 30

با استفاده از این لوسیون به دلیل داشتن فرمول سبک، می‌توان از حس مصرف لوسیون لذت برد. این لوسیون یک مرطوب کننده‌ای سبک برای طول تابستان است که در محافظت و هیدراته کردن پوست مؤثر است. این مرطوب کننده به راحتی جذب پوست می‌شود بنابراین نباید نگران براق و چرب شدن پوست باشید.

۹- کرم Lancome با SPF 30

این کرم مرطوب کننده غنی شده با ویتامین، همراه با SPF 30 از پوست در برابر نور خورشید نیز محافظت می‌کند. این کرم دارای عطر عالی و قدرت مرطوب کننده‌ای ۲۴ ساعته، حاوی آنتی‌اکسیدان است.

۱۰- کرم مرطوب کننده روزانه‌ای elf

این کرم حاوی ترکیبات مواد آب‌رسان قوی مانند کره شیا (Shea) و روغن جوجوبا است اما بر روی پوست حس چربی ایجاد نمی‌کند

۱۱- کرم بازسازی شب OLAY

از این کرم باید در ابتدای شب استفاده نمود. این کرم دارای آنتی‌اکسیدان‌های قوی مانند ویتامین E و عصاره چای سبز است از این کرم برای درمان پوست‌های آسیب دیده و نیز برای از بین بردن لکه‌های استفاده می‌شود. هر شب قبل از خواب این کرم را بر روی پوست قرار دهید تا پوستی جوان در روز بعد داشته باشید.

مطالب مرتبط
منبع
makeuptutorials
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن