خانه داری

آشپزی آسان و لذت بخش با مجلات سانازسانیا

یکی از مشکلات همیشگی خانم‌های خانه‌دار، پاسخ به این سوال است: امروز غذا چی درست کنم؟! اگر مسئولیت تهیه غذای خانواده با شما نباشد، احتمالا این سوال را چندان جدی نمی‌گیرید. اما برای خانم‌های خانه دار این جزء مهمترین سوالات روزانه است. مجله آشپزی سانازسانیا یکی از قدیمی‌ترین و با کیفیت ترین مجلات آشپزی در ایران است که توانسته علاوه بر پاسخ به این سوال، لذت هنر آشپزی را به افراد بسیاری بچشاند. جدیدا این مجله آرشیوه ۱۰ ساله‌ی خود را به صورت آنلاین در معرض استفاده‌ی علاقه‌مندان قرار داده است.

آرشیو جامع مجلات: برای اولین بار در ایران

موسسه سانازسانیا به مدیریت دکتر ساناز مینایی، در طول بیش از ۳۰ سال فعالیت خود توانسته است بیش از ۱۲۰ شماره از مجله را منتشر و در اختیار علاقه مندان و هنرجویان خود در سراسر کشور قرار دهد. این موسسه برای اولین بار در ایران تصمیم گرفته است که آرشیو کامل مجلات خود را به صورت آنلاین در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. از این پس، علاقه مندان حوزه آشپزی می‌توانند با تهیه‌ی نسخه دیجیتال مجلات، با هزینه‌ای کمتر و سهولت بیشتر به مجلات سانیازسانیا دسترسی داشته باشند. برای مشاهده وبسایت فروشگاه مجلات سانازسانیا می‌توانید به نشانی sanazsania.shop مراجعه کنید.

مجلات سانازسانیا را رایگان دانلود کنید!

اگر تا کنون تجربه‌ی مطالعه و استفاده از مجلات رایگان را ندارید، می‌توانید به برخی از شماره‌های مجله سانازسانیا را به صورت رایگان دانلود کنید. سانازسانیا به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و استفاده از رسانه‌های دیجیتال، تعدادی از شماره‌های مجله را به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار داده است. برای دریافت رایگان مجلات منتخب سانازسانیا می‌تواند به بخش «مجلات رایگان» مراجعه کرده و آن‌ها را دانلود کنید. در زمان نگارش این مطلب سه شماره از مجله برای دریافت رایگان در این بخش قرار داده شده است. پیشنهاد ما این است که هرازگاهی به این بخش سر بزنید، چون به صورت دوره‌ای شماره‌های تازه‌ای برای دانلود رایگان در این بخش قرار می‌گیرد.

مطالب مرتبط
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن