کتابچه رایگان راهنمای لاغری در ۱۲ هفته

کاهش وزن و رسیدن به وزن دلخواه و ایده‌آل، دغدغه‌ی بسیاری از ماست. در عصر مدرن که تحرک پایین و غذاهای ناسالم سراسر زندگی ما را در برگرفته است، اضافه وزن معضلی جدی و همه‌گیر است. اگر در زمان درست به فکر مدیریت وزن خود نباشیم، خیلی زود درگیر بیماری‌های گوناگون شده و حتی عمر کمتری را تجربه خواهیم کرد.

رژیم‌های غذایی مختلف و روش‌های متنوع برای کاهش وزن، عموما ما را به نتیجه‌ی دلخواه نمی‌رسانند. از طرفی، ممکن است تبعیت از رژیم‌های غذایی غیر استاندارد نه تنها ما را به وزن ایده‌آل نرسانند، که حتی لطماتی جدی به سلامت روح و جسم‌مان وارد بیاورند. 

راه‌حل، استفاده از یک برنامه‌ی علمی و عملی رژیم غذایی‌ست که فشار نامتعارفی به ما وارد نیاورده و توئمان بتواند در یک بازه‌ی زمانی مطلوب ما را به وزن مطلوب و استاندارد برساند.

موسسه‌ی بین‌المللی NHS که تجارت گسترده‌ای در حوزه‌ی مدیریت سلامت و تغذیه دارد، یک برنامه‌ی جامع و تخصصی رژیم درمانی منتشر کرده است که برای اولین بار به زبان فارسی به صورت اختصاصی ترجمه گردیده است. این کتابچه همینک به صورت رایگان در اختیار شماست. با کمک این برنامه ۱۲ هفته‌ای می‌توانید با اعمال برخی تغییرات ساده در رژیم غذایی خود، وزن خود را کاهش داده و سلامت خود را تضمین نمایید.

آسان

بر خلاف بسیاری از برنامه‌های لاغری، این راهنمای رژیم ۱۲ هفته‌ای بسیار ساده بوده و بدون هیچ مشقت خاصی می‌توانید آن‌را اجرایی کنید.

علمی

کاهش وزن به قیمت سلامتی؟ اصلا معقول نیست! ای رژیم غذایی کاملا منطبق با اصول پزشکی و کاملا علمی تدوین شده است.

سریع

دوازده هفته شاید به نظر طولانی برسد، اما برای رسیدن به یک وزن ایده‌آل و پایدار، زمان کوتاهی محصول می‌شود.

مشاوران تغذیه برای نگارش یک برنامه غذایی هزینه‌هایی تا چندصدهزار تومان دریافت می‌کنند! اینک، این دستورالعمل به رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت! کافی‌ست ایمیل خود را در کادر سمت چپ وارد کرده تا بلافاصله یک نسخه از آن‌را به رایگان دریافت کنید.

بستن
بستن